آموزش خلبانی هلیکوپتر

آموزش خلبانی هلکوپتر در اویواسکای با استفاده از جدیدترین و به روزترین روش های آموزشی ارائه می گردد. خلبانی هلیکوپتر، مسئولیت بسیار بالایی است که نیاز به دانش، تجربه و تمرین فراوان دارد. 

خلبان مسئولیت کنترل و رهبری هلیکوپتر در طول پرواز و ایجاد شرایط امن برای مسافران، بار و خود هلیکوپتر را بر عهده دارد. ما در دپارتمان تخصصی آموزش خلبانی هلیکوپتر اویواسکای برای اولین بار در کشور امکان آموزش از راه دور (مجازی و آنلاین) علوم و فنون خلبانی هلیکوپتر را در مقاطع مختلف فراهم نموده ایم. 

خلبانی هلیکوپتر در اویواسکای

برای تجربه کردن این شغل پر از عشق و جذابیت می توانید در مجموعه اویواسکای اولین آموزشگاه آنلاین هوانوردی زیرنظر بهترین و با تجربه ترین اساتید در دوره های حضوری و غیر حضوری شرکت کنید. این مجموعه در هر شرایط پشتیبان شما خواهد بود.

مرکز آموزش هوانوردی اویواسکای با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری اولین مرکز آموزشی آنلاین در کل کشور با سابقه ای درخشان و همچنین کلاسهای حضوری (Sept – MOCK UP – EMERGENCY)فرصتی است برای شما دانشجویان تا اصول و قواعد خلبانی هلیکوپتر را آموزش ببینید. تا در کوتاه ترین فرصت زمانی به صورت آنلاین و یا حضوری با کسب تجربه علمی و کاربردی برای پروازهای خود در آینده آماده شوید.

شایان ذکر است این آموزشگاه هیچگونه تعهدی در جهت استخدام داوطلبین پس از طی دوره مذکور را نخواهد داشت. ولی در صورت امکان ۳ نفر از دانشجویان ممتاز بر اساس استاندارد مرکز آموزش به شرکتهای هواپیمایی معرفی خواهند شد.

مراحل خلبانی هلیکوپتر در ایران

آموزش خلبانی هلیکوپتر نیازمند تلاش، تمرین، حوصله و پشتکار است. شاید زمانی به نظر برسد که این کار بسیار سخت و ناامید کننده است، ولی اگر مصمم باشید، شما می‌توانید موفق شوید و بهترین خلبان هلی کوپتری شوید که همیشه روی پرواز شما حساب خواهند کرد.

آموزش نظری

مرحله اول تعلیم خلبانی هلی کوپتر شامل آموزش نظری است. در این مرحله، شما با مبانی پرواز و نیز همه قطعات و تجهیزات مورد استفاده برای پرواز با هلی کوپتر آشنا می شوید.

آزمون داخلی اویواسکای

دانشجوی خلبانی هلیکوپتر باید در آزمون های داخلی مجموعه شرکت نماید. با کسب حدنصاب نمره قبولی دانشجو موفق به دریافت سرتیفیکت از مجموعه اویواسکای خواهد شد.

آموزش پرواز
در این مرحله، دانشجو باید پروازهای آموزشی را انجام دهند برای این منظور می توان  از شبیه‌ساز پرواز و سپس هلیکوپتر واقعی، پروازهای آموزشی را انجام می‌دهند و تلاش می‌کنند تا حرکت‌های پیچیده‌تری را انجام دهند.

آزمون سازمان هواپیمایی کشور

در این مرحله دانشجویان باید در آزمون های تئوری و عملی سازمان هواپیمایی کشور شرکت نماید. پس از موفقیت در این آزمون ها، لایسنس خلبانی هلیکوپتر توسط سازمان صادر می گردد.